Odpovídá MUDr. Leoš Rejmont

Ukončil vysokoškolské studium všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy a Vojenské lékařské akademii v Hradci Králové v roce 1991. Od roku 1996 Pracoval na Očním oddělení, nyní Oční klinice 1. Lékařské fakulty UK a Ústřední vojenské nemocnice v Praze. V roce 1995 složil atestaci ze všeobecného lékařství, v letech 1998 a 2003 potom atestaci I. a II. stupně z očního lékařství. Od roku 2004 zastává funkci zástupce přednosty kliniky.

Ve své práci se specializuje na onemocnění sítnice, řešení úrazů oka a rekonstrukci poúrazových stavů. Tuto problematiku vyučuje v pregraduálním studiu na 1. LF UK. V roce 2002 se účastnil mise AČR v Afghánistánu. Je členem řady tuzemských i zahraničních profesních organizací (ČLK, ČOS, ČVRS, EVRS, EURETINA, AAO)Již zodpovězené (veřejné) dotazy (pokládání dalších dotazů již není možné):

Kontakt na prazskou kliniku

Dobry den,

moje maminka trpi degeneraci makuly. Prosla vysetrenim, kdy ji sdelili, ze jedno oko uz nelze zachranit, druhe oko se ma sledovat. Maminka se prestehovala do prahy a chtela by se tady v praze obratit na odborniky. Mohl byste nam doporucit nejake pracoviste, kde by se mohla objednat? Dekuji
19.01.2011 16:44 | marketa aniolova
Vždy je potřeba začít u očního lékaře ve Vašem okolí. Ten již zajistí odeslání ke specializovaným vyšetřením.
Hezký den
10.04.2011 22:10 | LR
© 2008 info@vpmd.cz | Odborný garant webu: MUDr. Leoš Rejmont | sitemap.xml