Odpovídá MUDr. Leoš Rejmont

Ukončil vysokoškolské studium všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy a Vojenské lékařské akademii v Hradci Králové v roce 1991. Od roku 1996 Pracoval na Očním oddělení, nyní Oční klinice 1. Lékařské fakulty UK a Ústřední vojenské nemocnice v Praze. V roce 1995 složil atestaci ze všeobecného lékařství, v letech 1998 a 2003 potom atestaci I. a II. stupně z očního lékařství. Od roku 2004 zastává funkci zástupce přednosty kliniky.

Ve své práci se specializuje na onemocnění sítnice, řešení úrazů oka a rekonstrukci poúrazových stavů. Tuto problematiku vyučuje v pregraduálním studiu na 1. LF UK. V roce 2002 se účastnil mise AČR v Afghánistánu. Je členem řady tuzemských i zahraničních profesních organizací (ČLK, ČOS, ČVRS, EVRS, EURETINA, AAO)Již zodpovězené (veřejné) dotazy (pokládání dalších dotazů již není možné):

Transplantace rohovky s výměnou sklivce

Dobrý den mám otázku neumím se odborně vyjadřovat tak mě prosím omluvte.V roce 1993 jsem dostal do oka nějaký vyrus následně mi pak byla transpantována oční rohovka jen že pak se do toho přidal vysoký oční tlak a došlo k perforaci opakovalo se to ještě 2x naposledy v roce 1995.od té doby mám relativně klid.Ale rohovka je zakalena sklivec je taky zakalený a k tomu všemu mám odchlípnutý kousek sítnice.Rád bych to nějak řešil ,šlo by s tím něco dělat?Děkuji za odpověd Balicki
26.03.2010 13:44 | Balicki Miroslav
Dobrý den,
historie Vašich očních potíží se táhne hodně do minulosti. podle Vašeho sdělení je nález stabilizován minulých 15 let. Neuvádíte kolik toho na zmiňované oko vidíte. Jelikož tato problematika není tématem našeho webu, obraťte se na svého očního lékaře, který Vám případně zajistí specializovaná vyšetření.
21.04.2010 07:12 | LR
© 2008 info@vpmd.cz | Odborný garant webu: MUDr. Leoš Rejmont | sitemap.xml